Uzm. Psk. Damla Delibay

uzm.-psk.-damla-delibay

 

Özgeçmiş

Lisans eğitimini Orta Doğu Teknik Üniversitesi KKK psikoloji bölümünde aldı. Lisans eğitimi sürecinde AS-TIP Nörofizyoloji merkezi ve Çanakkale 18 Mart Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde stajlarını tamamladı. Klinik psikoloji yüksek lisans eğitimini ise Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nde aldı ve bu eğitim süresince ODTÜ AYNA Klinik Psikoloji Destek Ünitesi’nde süpervizyon altında seanslar gerçekleştirdi. Prof. Dr. Faruk Gençöz danışmanlığında ve Dr. Öğr. Görevlisi Ayşen Maraş eş danışmanlığında “Genç Yetişkin Kadınların Kompülsif Çevrimiçi Alışveriş Deneyimleri: Nitel Bir Araştırma” başlıklı tezini başarıyla tamamlayarak Uzman Klinik Psikolog unvanını aldı. 2022 yılında Gordion Danışmanlık Merkezi’nde yetişkinlere yönelik psikanalitik psikoterapi hizmeti vermeye başlamıştır. 2023-2024 Eğitim-öğretim döneminde ise Anadolu Üniversitesi lisans psikoloji bölümünde yarı zamanlı öğretim görevlisi olarak, Altınbaş Üniversitesi’nde ise klinik psikoloji yüksek lisans programında süpervizyon asistanı olarak görev almaktadır.

Eğitim

Lisans: Orta Doğu Teknik Üniversitesi Kuzey Kıbrıs Kampüsü – Psikoloji, 2017

Yüksek Lisans: Orta Doğu Teknik Üniversitesi – Klinik Psikoloji, 2022

Psikanalize Giriş Seminerleri – Freud Lacan Psikanaliz Derneği (2019 - …)

Melanie Klein’ın Nesne İlişkileri Kuramı Eğitimi – Çağdaş Yalçın, 2023

Akademik Görevleri:

Öğretim Görevlisi (Yarı Zamanlı): Anadolu Üniversitesi, 2023-2024 Güz Dönemi – PSİ335 Kodlu ve “Klinik Psikoloji” adlı psikoloji lisans dersinin verilmesi ve notlanması.

Klinik Süpervizyon Asistanı: Altınbaş Üniversitesi, 2023-2024 Güz Dönemi - Klinik Psikoloji Yüksek Lisans öğrencilerinin staj kapsamındaki görüşmelerinin süpervizyonunun asiste edilmesi.

Üye Olduğu Dernekler

Türk Psikologlar Derneği

Freud Lacan Psikanaliz Derneği

 

 

 

 

 

uzm.-psk.-damla-delibay-klinik-psikolog-psikolog-psikoterapist-psikanaliz-depresyon-kaygi-eskisehir---eskisehir-gordion-psikolojik-danismanlik-merkezi